•  

Artykuły dla kobiet w ciąży

W aptekach Podlasie przygotowaliśmy bogaty asortyment różnego typu artykułów dla kobiet w ciąży oraz mam, a także ich pociech. U nas znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty, które potrzebne są w trakcie ciąży i połogu oraz później, aby dziecko rosło zdrowe, a mama jak najszybciej wróciła do formy. W trosce o Państwa wygodę i jak największy komfort, prowadzimy również sprzedaż powyższego asortymentu online. Można je odebrać samemu w placówce lub zamówić z dostawą do domu.

Proponujemy kompleksową ofertę, która obejmuje specjalne, całkowicie bezpieczne leki dla kobiet w ciąży. Mamy także suplementy diety oraz witaminy i minerały wspierające i wzmacniające organizm w tym wyjątkowym czasie. Znajdziemy coś odpowiedniego na pojawiające się w trakcie ciąży zmęczenie, znużenie, bóle czy nudności. Ponadto przygotowaliśmy szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, w tym preparaty zapobiegające powstawaniu rozstępów, artykuły higieny intymnej, a także akcesoria stosowane przy laktacji.

Artykuły higieniczne, kosmetyki i leki dla dzieci

W tej kategorii proponujemy także szeroki asortyment artykułów dla niemowląt i nieco starszych dzieci. W naszych aptekach w Białymstoku, Hajnówce i Czeremsze znajdą Państwo leki, które pomogą podczas kolki niemowlęcej, ząbkowania, wzdęć, biegunek i innych dolegliwości. Oferujemy niezbędne produkty higieniczne, w tym pieluszki, chusteczki pielęgnacyjne, a także aspiratory do nosa i preparaty do czyszczenia uszu. Posiadamy także kosmetyki dla najmłodszych, takie jak oliwki, zasypki, specjalne szampony do włosów i wiele innych artykułów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo wszystkie produkty wraz ze szczegółowymi opisami.


Fatal error: Call to undefined function my_loader() in /home/klient.dhosting.pl/cs15784982/aptekipodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/starter-1/footer.php on line 35