•  

Apteki Podlasie – sprzedaż leków stacjonarnie i online

O nas

W naszych aptekach w Białymstoku, Hajnówce i Czeremsze pracują wykwalifikowani farmaceuci różnych specjalizacji, spośród których część zakończyła swoją edukację obroną pracy doktorskiej. W trosce o osoby niepełnosprawne motorycznie oraz osoby w podeszłym wieku odwiedzające nasze placówki, dostosowaliśmy je do ich potrzeb, aby wizyta w naszych aptekach odbywała się w pełni komfortowo. Dbając o komfort tych osób stworzyliśmy możliwość zakupu leków online poprzez naszą stronę internetową apteko.pl, która umożliwi Państwu zarówno dogodność odbioru leków i akcesoriów medycznych w naszych placówkach, jak i stworzy możliwość  skorzystania z opcji transportu leków pod wskazany adres.

Nasze wyróżnienia

Jedna z naszych placówek, apteka „Vita” w Hajnówce została uhonorowana w 2004 roku specjalnym wyróżnieniem za działalność dla osób niepełnosprawnych w trakcie trwania III edycji konkursu „Apteka bez barier”.

Jeśli mają Państwo pytania lub ewentualne wątpliwości, nasz personel chętnie udzieli na nie odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu.

Farmaceuta

Wybór leków


Fatal error: Call to undefined function my_loader() in /home/klient.dhosting.pl/cs15784982/aptekipodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/starter-1/footer.php on line 35