•  

Dermokosmetyki w Białymstoku – Apteki Podlasie

Nowoczesna pielęgnacja ciała oraz twarzy wiąże się z zastosowaniem dermokosmetyków, których bogaty asortyment znajdą Państwo w naszej aptece online lub w jednej z trzech stacjonarnych placówek – w Białymstoku, Hajnówce oraz Czeremsze. Oferujemy wysokiej jakości artykuły od wielu znanych i zaufanych producentów. Produkty te zostały dokładnie przebadane i przetestowane pod okiem specjalistów, w tym dermatologów. Są bezpieczne, naturalne i nie wywołują reakcji alergicznych.

Dermokosmetyki, inaczej kosmetyki dermatologiczne, dzięki działaniu nawilżającemu, regenerującemu oraz leczniczemu, mają bardzo wiele zastosowań. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona skóry i zapobieganie różnego rodzaju schorzeniom, a także codzienna pielęgnacja służąca poprawie wyglądu. Dermokosmetyków używa się również w celach leczniczych, między innymi w przypadku trądziku czy atopowego zapalania skóry.

W ofercie aptek Podlasie posiadamy najwyższej jakości kosmetyki dermatologiczne. U nas znajdą Państwo między innymi produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, w tym preparaty antycellulitowe i ujędrniające, różnego typu mleczka oraz balsamy, peelingi, a także artykuły do kąpieli. Proponujemy również środki ochronne, takie jak pomadki i kremy do opalania. W asortymencie mamy też szeroki wybór artykułów do pielęgnacji włosów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych aptek. W naszym asortymencie są leki dla diabetyków, zestawy infuzyjne, leki na alergię i wiele innych produktów.

 

Jesteśmy na GMB
GMB