•  

Drobny sprzęt medyczny

W ofercie naszych aptek w Białymstoku, Hajnówce i Czeremsze oprócz leków dla kobiet w ciąży i alergików oraz suplementów diety, posiadamy również drobny sprzęt medyczny. Do tej kategorii należą różnego rodzaju gruszki, baterie do aparatów słuchowych, kasetki do dawkowania leków i suplementów, przecinarki i kruszarki do tabletek, koce ratunkowe, ustniki do sztucznego oddychania, zakraplacze do oczu czy maski chirurgiczne. Podobnie jak w przypadku innych artykułów dostępnych w naszym asortymencie, istnieje możliwość zakupienia ich przez Internet.

Sprzęt do dawkowania leków

Nierzadko zdarza się, że w przypadku części schorzeń zachodzi konieczność stosowania kilku leków w określonych dawkach o ustalonych porach. Nie trudno się w tym pogubić. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest stosowanie kasetek do dawkowania leków. Znajdą u nas Państwo kasetki o różnych pojemnościach, które pozwolą łatwo stworzyć przejrzysty harmonogram – dzienny, tygodniowy czy miesięczny. Posiadamy także kruszarki, które będą dużym ułatwieniem dla osób, które mają problem z przyjmowaniem leków w formie tabletek. Tymczasem przecinarki znajdą zastosowanie w przypadku sytuacji, kiedy lekarz zalecił przyjmowanie niestandardowych porcji leków. Pozwolą w prosty sposób podzielić tabletki na połówki lub ćwiartki.

Zarówno nasze przecinarki, kruszarki i kasetki do leków, jak również gruszki i zakraplacze charakteryzują się prostą obsługą oraz wysokim stopniem wytrzymałości. W efekcie będą stanowić doskonałym uzupełnieniem każdej domowej apteczki.

Jesteśmy na GMB
GMB