•  

Leki na alergię

Wielu z nas na co dzień boryka się z uciążliwymi objawami reakcji alergicznych. Najczęściej pojawiające się dolegliwości to katar sienny, który zazwyczaj jest spowodowany alergią na pyłki brzozy, a także zapalenie spojówek – silne łzawienie i zaczerwienienie oczu, które często pojawia się u dzieci po kontakcie z pyłkami albo sierścią psa czy kota. Inne objawy to kaszel, duszności, pokrzywki, bóle brzucha i wymioty.

Najpoważniejszym zagrożeniem jest wstrząs anafilaktyczny, czyli reakcja alergiczna, podczas której występuje wiele objawów na raz. Pojawia się między innymi po spożyciu potrawy z alergenem lub w wyniku ukąszeń owadów  i może doprowadzić nawet do zgonu. Dlatego należy być zawsze odpowiednio przygotowanym, a przede wszystkim zapobiegać pojawianiu się objawów reakcji alergicznych. Dzięki temu unikniemy groźnych konsekwencji i poprawimy sobie komfort codziennego życia.

W Aptekach Podlasie oferujemy leki na alergię oraz suplementy diety, które łagodzą dolegliwości związane z reakcjami alergicznymi. Posiadamy różnego rodzaju środki, w tym pastylki do ssania, aerozole do nosa, żele na skórę, krople do oczu oraz tabletki. Wszystko po to, aby uniknąć nasilania się objawów, które utrudniają funkcjonowanie na co dzień.

Prowadzimy również aptekę internetową. U nas mogą Państwo zamówić leki z dostawą do domu. Pełna oferta dostępna jest na stronie naszego sklepu internetowego apteko.pl. Proponujemy kompleksowy asortyment, w którym znajdą Państwo między innymi zestawy infuzyjne oraz akcesoria do pomp insulinowych.

Jesteśmy na GMB
GMB