•  

Apteki Podlasie – Sprzedaż leków stacjonarnie i online

O nas

W naszych aptekach w Białymstoku, Hajnówce i Czeremsze pracują wykwalifikowani farmaceuci różnych specjalizacji, spośród których część zakończyła swoją edukację obroną pracy doktorskiej. W trosce o osoby niepełnosprawne motorycznie oraz osoby w podeszłym wieku odwiedzające nasze placówki, dostosowaliśmy je do ich potrzeb, aby wizyta w naszych aptekach odbywała się w pełni komfortowo. Dbając o komfort tych osób stworzyliśmy możliwość zakupu leków online poprzez naszą stronę internetową apteko.pl, która umożliwi Państwu zarówno dogodność odbioru leków i akcesoriów medycznych w naszych placówkach, jak i stworzy możliwość  skorzystania z opcji transportu leków pod wskazany adres.

Nasze wyróżnienia

Jedna z naszych placówek, apteka „Vita” w Hajnówce została uhonorowana w 2004 roku specjalnym wyróżnieniem za działalność dla osób niepełnosprawnych w trakcie trwania III edycji konkursu „Apteka bez barier”.

Jeśli mają Państwo pytania lub ewentualne wątpliwości, nasz personel chętnie udzieli na nie odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu.

 

Farmaceuta

Wybór leków

Jesteśmy na GMB
GMB